پایگاه مقاومت بسیج شهید همت
 
دوشنبه 02 ارديبهشت 1398 -

رای به سایت :
1752
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 267 شهید قائمی ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید همت
28
محبوب  
رای به خبر :
برگزاری ویژه برنامه عید سعید غدیر خم
جشن باشکوه ولایت

برگزاری ویژه برنامه عید سعید غدیر خم

مراسم جشن باشکوه عید ولایت در روز چهارشنبه ۷ شهریور با حضور عموم مردم محله و اولیای متربیان حلقات صالحین در مکان پایگاه بسیج شهید همت برگزار گردید.
calendar
تاریخ : 1397/06/11 - 13:01

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید همت   حوزه 267 شهید قائمی  ناحیه مقاومت بسیج شهید رجایی ،  در روز چهارشنبه مورخ 7 شهریور ماه 1397 جشن با شکوه عید سعید غدیر خم در پایگاه بسیج شهید همت برگزار گردید.
این مراسم ، با حضور  عموم عاشقان امامت و ولایت، متربیان حلقات صالحین به اتفاق خانواده هایشان و مسئولین  در فضایی معنوی برگزار شد .
مراسم از ساعت 17:30 با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری  گرانقدر برادر امید ملازاده آغاز گردید و پس از آن حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای سعیدی آریا به ایراد سخنرانی پرداختند. سپس گروه سرود منتظران ظهور که متشکل از متربیان نوجوان حلقات صالحین می باشند، سرودی را در وصف و مدح مولای متقیان حضرت امیر المومنین علی (ع) اجرا نمودند. پس از آن نیز  مراسم مولودی خوانی توسط مادحین نوجوان پایگاه برگزار گردید.
در پایان نیز به نفرات برتر حلقات صالحین و مسجد، اعضای گروه سرود، برندگان مسابقه عید غدیر هدایایی به رسم یادبود اهدا گردید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6700مطالب مرتبط