پایگاه مقاومت بسیج شهید همت
 
شنبه 31 فروردين 1398 -

رای به سایت :
1752
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 267 شهید قائمی ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید همت
16
محبوب  
رای به خبر :
گزارش برنامه های هفته بسیج
گزارش برنامه های هفته بسیج

گزارش برنامه های اجرا شده در هفته مبارک بسیج سال 1396 توسط پایگاه بسیج شهید همت
calendar
تاریخ : 1396/09/16 - 09:13

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید همت   حوزه 267 شهید قائمی  ناحیه مقاومت بسیج شهید رجایی ،

گزارش برنامه های اجرا شده در هفته مبارک بسیج سال 1396 توسط پایگاه بسیج شهید همت به شرح ذیل می باشد:

مراسم تقدیر از مسئولین نمونه پایگاه      

مراسم تجلیل و تقدیر از مسئولین، مدیران و سرگروه های نمونه پایگاه با حضور فرمانده محترم حوزه و هیئت همراه، و با حضور جمعی از بسیجیان پایگاه در روز چهارشنبه مورخ 08/09/96 در مکان پایگاه بسیج شهید همت برگزار گردیدکه در این مراسم از شورای نمونه، مدیر و مسئول واحد و سرگروه های برتر صالحین تقدیر بعمل آمد. گزارش تفصیلی این برنامه به صورت جداگانه جهت استحضار ارسال خواهد شد.

تشکیل حلقات صالحین با محوریت موضوع بسیج و دست آوردهای بسیج

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج طی اقدامی هماهنگ، تبیین بسیج و شاخصه های بسیجیان و همچنین دست آوردهای بسیج به عنوان موضوع اصلی کلیه حلقات صالحین این پایگاه مدنظر واقع گردید و مطالب در تمامی حلقات صالحین توسط سرگروه های صالحین ارائه شد.

غبارروبی و زیارت مزار مطهر شهدا

در روز پنج شنبه مورخ 09/09/96 تعدادی از بسیجیان پایگاه و سرگروه های حلقات صالحین بهمراه متربیان خود در گلزار شهدای     بهشت زهرا(س) حاضر شده و ضمن غبارروبی مزار شهدا، یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و همچنین شهدای مدافع حرم را گرامی داشتند. شایان ذکر است به لطف خداوند متعال برنامه زیارت و غبارروبی قبور مطهر شهدا به طور منظم هر پنجشنبه توسط حلقات صالحین (ابتدایی و راهنمایی) برگزار می شود.

دیدار با خانواده ایثارگر

در روز جمعه مورخ 10/09/96 جمعی از مسئولین پایگاه به دیدار جانباز گرانقدر برادر رضا عطارحمیدی مشرف شدند و ضمن عرض تبریک هفته بسیج و ماه ربیع الاول، از ایشان تقدیر نمودند.

برنامه های ورزشی

به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، مسابقه دارت توسط معاونت تربیت بدنی پایگاه در روز دوشنبه مورخ 06/09/96  برگزار گردید که به نفر اول جایزه ای اهدا شد. ضمناً برنامه های ورزشی در رشته های مختلف به طور منظم برای تمامی حلقات صالحین اجرا شد.لازم به ذکر است معاونت تربیت بدنی این پایگاه در جهت هرچه بهتر برگزار شدن مسابقه دو و میدانی که توسط معاونت تربیت بدنی آن حوزه برگزار شد، همکاری لازم را از قبیل امور ثبت نام و ... داشته است.

 

برنامه های فرهنگی

معاونت فرهنگی این پایگاه بعنوان دبیر ستاد هفته بسیج، ضمن هماهنگی امور اجرایی بین اعضای ستاد، برنامه هایی از قبیل فضاسازی محیطی(داخلی و خارجی) و همچنین پخش کلیپ تصویری با موضوعات پیروزی بر داعش و سخنان امام خامنه ای(مدظله العالی) در مورد شاخصه های بسیجی را در شامگاه های پایگاه اجرا نموده است.

حضور در برنامه های جمعی حوزه

پیرو برگزاری برنامه های حوزه به مناسبت هفته بسیج، پایگاه بسیج شهید همت با حداکثر توان در برنامه های زیر شرکت نموده است:

  1. حضور 5 موتورسوار در برنامه رژه موتور سواران گردان امام علی (ع)  در روز پنج شنبه مورخ 02/09/96
  2. حضور در مراسم تقدیر از بسیجیان نمونه در روز جمعه مورخ 03/09/96 به استعداد 35 نفر از بسیجیان پایگاه. همچنین به دعوت حوزه محترم تعدادی از بسیجیان به همراه خانواده در این مراسم شرکت کردند.
  3. حضور در برنامه تجمع بسیجیان در مرقد مطهر حضرت امام خمینی(ره) در روز یک شنبه مورخ 05/09/96 به استعداد 9 نفر.

کلام پایانی

   ما بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید همت ضمن گرامیداشت هفته بسیج ، بر دفاع از آرمانهای والای معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره)، ادامه راه پرافتخار شهدای والامقام، و عمل به منویات ولی امر مسلمین جهان، حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در عصری که دنیای استکبار با توطئه اسلام هراسی و حمایت از گروهک های سلفی و تکفیری سعی در به انحراف کشاندن افکار جهانیان دارد باهوشیاری تمام و باروحیه ایثارگری و جهادی و حضور در عرصه های سرنوشت ساز برای مقابله با ترفندهای خطرناک آینده دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی تأکیدکرده و ان شا الله با تمام توان بر عهدمان استوار خواهیم ماند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6700مطالب مرتبط