پایگاه مقاومت بسیج شهید همت
 
شنبه 31 فروردين 1398 -

رای به سایت :
1752
محبوب
صفحه نخست ›› حماسه و پایداری ›› حوزه 267 شهید قائمی ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید همت
18
محبوب  
رای به خبر :
مسابقه تیراندازی
یادبود شهید مدافع حرم امیر لطفی

مسابقه تیراندازی

محبوب ترین بازی سرگرمی در پیشگاه خدا مسابقه ی اسب سواری و تیراندازی است. پیامبر اکرم (ص)
calendar
تاریخ : 1396/03/01 - 01:51

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید همت   حوزه 267 شهید قائمی  ناحیه مقاومت بسیج شهید رجایی ،اولین دوره مسابقه تیراندازی یادبود شهید مدافع حرم امیر لطفی برگزار شد.

این مسابقه که مخصوص نوجوانان مقاطع پنجم و ششم ابتدایی بود، صبح پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ در پایگاه بسیج شهید همت برگزار شد و ۲۷ نوجوان در این مسابقه شرکت کردند.
در ابتدا پس از توضیحات مسئول برگزاری مسابقه، برادر محمدرضا صفری درباره نحوه تیراندازی با تفنگ بادی نکات آموزشی و ایمنی را متذکر شدند. در ادامه هر یک از شرکت کنندگان سه تیر قلق گیری و پنج تیر اصلی را به سمت هدف زدند.
در حین تیراندازی نیز جهت سرگرمی سایر نوجوانان که در نوبت بودند، بازی هایی جانبی مانند بدمینتون، فوتبال دستی، طناب زنی و برج چوبی تدارک دیده شد. همچنین پس از پایان مسابقه تیراندازی، مسابقه «آب و تمرکز» نیز توسط برادر صفری برگزار شد.
مراسم تقدیر از نفرات برتر نیز جمعه ۲۲اردیبهشت بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع صاحب الزمان(عج) برگزار شد و به سه نفر اول مسابقه «تیراندازی» و چهار برنده مسابقه «آب و تمرکز» جوایزی اهدا و از آنها تقدیر شد.
همچنین معاونت تربیت و آموزش، به سه نفر از نوجوانان فعال در هیئت که نام آنها مهدی بود هدایایی اهدا کرد.
 
بنده به عنوان مسئول برگزاری مسابقه، از تمامی برادرانی که در اجرای این برنامه یاری رساندند، کمال تشکر و قدردانی را دارم، علی الخصوص برادران محمدرضا صفری، بهنام رجبی، محمدحسین تقی زاده و محمد احمدی.
 
و من الله التوفیق


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16856
حسین کلاتهمطالب مرتبط