پایگاه مقاومت بسیج شهید همت
 
جمعه 30 فروردين 1398 -

رای به سایت :
1752
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای ورزشی ›› حوزه 267 شهید قائمی ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید همت
19
محبوب  
رای به خبر :
حضور متولیان ورزش کشور در منزل شهید مدافع حرم امیر لطفی + فیلم
با حضور در منزل شهید؛

حضور متولیان ورزش کشور در منزل شهید مدافع حرم امیر لطفی + فیلم

بزرگداشت شهید مدافع حرم، امیر لطفی با حضور متولیان ورزش کشور در منزل آن شهید برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1394/12/03 - 16:07

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید همت   حوزه 267 شهید قائمی  ناحیه مقاومت بسیج شهید رجایی ، دیدار اعضای کنگره شهدای ورزشکار با خانواده شهید مدافع حرم ورزشکار در منزل شهید امیر لطفی برگزار شد. این مراسم با حضور سردار فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفان، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک و اعضای مرکزی کنگره شهدای ورزشکار برگزار شد. شهید امیر لطفی در دفاع از حرم آل الله به درجه رفیع شهادت نایل شد.

کیومرث هاشمی: خوشحالیم شمار مدافعین حرم امروز بسیار است و حضورم در کنار خانواده شهید مدافع حرم، امیر لطفی، ورزشکار خوب و با اخلاق کشورمان، موجب شد، قوت قلب و انرژی بگیرم.
 
وی گفت: امیدواریم جامعه ورزش، قهرمانان، ورزشکاران ما شهدای مدافع حرم را سرمشق و الگوی خود قرار دهند هرچند که با حضور در مسابقات بین المللی و مدال آوری های خودشان و به اهتزاز در آوردن پرچم ایران به نوعی دیگر، تکلیف خود را انجام می‌دهند.
 
وی افزود: شهید مدافع حرم امیر لطفی در رشته های ورزشی تیراندازی و بوکس فعال بود و برای دفاع از حرمین شریفین هم آمادگی جسمانی در اولویت قرار دارد.
 
علی فضلی: توفیق یار شد در آستانه کنگره شهدای ورزشکار  در منزل شهید مدافع حرم امیر لطفی، حضور یابیم و خوشحالم از اینکه در کنار کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک و متولیان ورزش سپاه و بسیج کشور هستم.
 
وی گفت: شهدا الگوی ما هستند، راه و رسم و منشی که شهدای ورزشکار مدافع حرم انتخاب کردند، می تواند الگویی برای جوانان این مرز و بوم باشد زیرا آنها با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار، خودشان را برای دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی با نگاهی فراتر از گذشته، فراتر از دوران دفاع مقدس، در معرض امتحان قرار دادند، این جوانان بزرگوار و بویژه ورزشکاران عزیز امروز نگاهشان فرا ملی و فرا مرزی است.
 
وی افزود: دفاع از حرمین شریفین خارج از مرزها است اما جوانان ما همت گماردند و با عشق و آمادگی به این مهم می پردازند.
 
جانشین فرمانده سازمان بسیج مستضعفان افزود: امروز جوانان ما در برابر نیروهای دشمن و نیروهای تکفیری و داعشی ها با آمادگی کامل مبارزه می کنند و خوش می درخشند.

 


مصاحبه کیومرث هاشمی
download

مصاحبه سردار علی فضلی
download

انتهای پیام /
کدخبرنگار: 6700مطالب مرتبط