پایگاه مقاومت بسیج شهید دستغیب
 
جمعه 01 تير 1397 -

رای به سایت :
342
محبوب
صفحه نخست ›› عکس خبری ›› حوزه 253 شهید بروجردی ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید دستغیب
5
محبوب  
رای به خبر :
جلسه شورای پایگاه شهید دستغیب برگزار شد
گزارش خبری/

جلسه شورای پایگاه شهید دستغیب برگزار شد

به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید دستغیب روز گذشته اولین جلسه شورای پایگاه با حضور سرپرست محترم و بسیجیان برگزار شد
calendar
تاریخ : 1395/10/22 - 09:28

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید دستغیب  حوزه 253 شهید بروجردی  ناحیه مقاومت بسیج شهید رجایی ،به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید دستغیب روز گذشته اولین جلسه شورای پایگاه با حضور سرپرست محترم و بسیجیان برگزار شد

عبدی سرپرست پایگاه شهید دستغیب به خبرنگار قسم گفت: باتوجه به شروع کار پایگاه با تصدی جدید از دوهفته گذشته هدف و رویکرد اصلی پایگاه در جذب ، ساماندهی پرونده های قبلی پایگاه و همچنین تکمیل شوراست

وی افزود: از دیگر برنامه ها میتوان برگزاری جلسات حلقات صالحین با موضوعات مختلفی همچون سیاسی ، مذهبی ، اعتقادی ، مسائل روز ، مهدویت و ... نام برد.

عبدی در خصوص برنامه های فرهنگی ، ورزشی و اردوئی پایگاه شهید دستغیب به خبرنگار قسم گفت: به حول و قوه الهی شروع کار برنامه شاخص فرهنگی پایگاه با برگزاری یادواره شهدا (با نام تلنگر شهدا) و دعوت از خانواده های شهدای محله می باشد که ان شاء الله به زودی زمان برگزاری آن اعلام می گردد ولی درحال حاضر به همت بسیجیان بااخلاص این پایگاه  مراسم دعای توسل ، آموزش قرآن و زیارت عاشورا در موقعیت شهید عبدی (مسجد نور آل محمد ص) واقع در خیابان 20 متری جوادیه ، کوچه هوشیار در حال برگزاری است.

وی در ادامه افزود: در خصوص برنامه های ورزشی میتوان به آموزش دفاع شخصی ، مسابقات فوتسال ، مسابقات والیبال و ... اشاره کرد که به محض تکمیل موقعیت شهید عبدی و بستن قرارداد با ورزشگاه شهدای گمنام محله جوادیه اقدام به برگزاری آن می شود و اولین اردوی پایگاه در دهه فجر انجام می گیرد.

عبدی در آخر به شورای  پایگاه خاطرنشان کرد: همت مضاعف و ایثارگری از خصوصیات اصلی بسیجیان جان برکف می باشد که نهادینه کردن این امر مهم در وهله اول در خودمان و در وهله های بعدی در دیگر بسیجیان از وظایف اصلی ما می باشد.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15574


مطالب مرتبط